Climate 5000 M

Energy Label
Climate 5000 M pakub täielikku paindlikkust teie kodu või ärihoone jahutamiseks ja kütmiseks

Uus atraktiivse Boschi disainiga Multisplit-süsteem, mis on saadaval kolmes suuruses ja erinevate võimsustega. Ühendage üks välisseade kuni viie siseseadmega (seina-, kanali-, kasseti- või konsoolseadmega) ja juhtige neid eraldi.

 • Üks välisseade on ühendatav kuni viie siseseadmega, et saavutada 2 kW kuni 12,5 kW võimsus
 • Juhtige mitut eluruumi ühe välisseadme ja paljude erinevate ühilduvate siseseadmetega
 • Ühenduvus võimalik
 • Climate 5000 M sobib suurematele korteritele, ühepereelamutele ja väikestele ärihoonetele

  Eelised

  Ühe välisseadme saab hõlpsaks konditsioneerimiseks ühendada kuni 5 siseseadmega

  Ühe välisseadme saab hõlpsaks konditsioneerimiseks ühendada kuni 5 siseseadmega. Sõltuvalt suurusest pakub välismoodul siseseadmete jaoks 2, 3, 4 või 5 ühendust. Seina-, kanali-, kasseti- ja konsoolseadmetega on võimalikud üle 400 erineva konfiguratsiooni.

  Ulatuslik tooteportfell iga vajaduse jaoks. Lisaks pakub Climate 5000 M suurt temperatuurivahemikku

  Saadaval kolmes suuruses koos 2, 3, 4 või 5 ühendusega ja erinevate võimsustega. Jahutusrežiim on võimalik õhutemperatuuri -15 kuni 50 °C juures ja kütterežiim vahemikus -15 kuni 24 °C. Tõhususklass A++ jahutamisel ja A+ kütmisel. Külmaaine R32 kasutamine vähendab CO2 emissiooni.

  Ideaalne lahendus nii suurematele korteritele ja ühepereelamutele kui ka väikestele ärihoonetele

  Üks välisseade on ühendatav kuni viie erineva siseseadmega (kasseti-, seina-, kanali-, konsoolseadmega). Suur valik võimsusastmeid ja komponente tagab lahenduse, mis sobib ideaalselt teie vajadustega. Siseseadmete individuaalne juhtimine on võimalik infrapuna-kaugjuhtimispuldi ja juhtmega ruumiregulaatoriga.

  Boschi atraktiivne disain

  Boschi uue disainiga väliseade sobib ideaalselt terrassidele ja rõdudele. Ruumisäästlik, sest kuni viie siseseadme jaoks on vaja ainult ühte välisseadet.

  Ühenduvus võimalik

  Ühenduvus luuakse internetilüüsi (lisavarustus) kaudu, seejärel saab kasutada rakendust Bosch HomeCom Easy. Seadke soovitud toatemperatuur millal tahes ja kus tahes – täpselt ja ühe klõpsuga.

  Ekspertide paigaldusteenus

  Võta meiega ühendust konsultatsiooniks

  Kas soovite rohkem teada saada Bosch'i ventilatsioonisüsteemide kohta? Täitke allolev vorm ja me võtame teiega peagi ühendust.