Ventilatsiooni puhastus

Korter on hubane koht, kus igaüks meist lõõgastub linna kiirest ja sebimisest, taastub enne uut tööpäeva või taastub tervislikel põhjustel. Siiski mõtlevad vähesed inimesed oma kodu turvalisusele, mis on suur puudus. Seened, hallitus, hallitusseened ja tolmulestad võivad inimestega suurepäraselt läbi saada, kuid just need on need, mis teie organismile negatiivset mõjuvad. Ventilatsiooni peetakse nende jaoks ideaalseks keskkonnaks. Ilma korraliku ventilatsioonisüsteemita suureneb niiskus ruumis ja need tingimused võimaldavad mikroorganismidel veelgi kiiremini paljuneda ning raskendavad inimeste kodus viibimist.

Tervisliku sisekliima säilitamiseks tuleks ventilatsioonisüsteemi regulaarselt puhastada. Samas tuleb ventilatsioonisüsteem desinfitseerida, et vabaneda bakteritest, viirustest ja seentest. Kui seda ei tehta, võite sattuda järgmistesse ohtudesse:

– Suurenenud tulekahjuoht;

– Nakkushaiguste leviku oht;

– Suurenenud allergia-, hingamisprobleemide, astmaoht;

– Ebameeldivate lõhnade olemasolu;

Nende riskide minimeerimiseks tasub kasutada meie ettevõtte teenuseid, kust saate tellida ventilatsiooni puhastamise, mis viiakse läbi kvaliteetselt ja kõiki eeskirju järgides.

Ventilatsiooni puhastus

Ventilatsiooni regulaarne puhastamine takistab mikroorganismide vohamist ventilatsioonisüsteemi kogunenud mustusekihil ning aitab seeläbi säästa ventileeritavates ruumides viibivate inimeste tervist.

Millal on ventilatsiooni puhastamine vajalik

Selleks, et mõista, et puhastamist on vaja, peate pöörama tähelepanu järgmistele asjadele:

– Päev pärast koristamist tekib ruumis õhuke tolmukiht, mis muutub iga päev pärast seda suuremaks ja suuremaks;

– Ventilatsiooniresti peal ilmub määrdunud koorik;

– Suurenenud õhutemperatuur ja lämmatus ruumis suvel;

– Kõrge õhuniiskus vannitoas.

Igasuguse ventilatsioonikanali toimimise kontrollimiseks võtke paber ja hoidke seda resti ees. Kui see meelitab seda, on kõik hästi. Kui see nii ei ole, on aeg kutsuda spetsialiste ventilatsiooni puhastamiseks. Kõigepealt kasutavad nad spetsiaalset seadet, et määrata kindlaks tõmbetuule tugevus, temperatuur ja niiskus. Kui see diagnoos on tehtud, viivad nad seejärel läbi puhastustööd. Lõpuks väljastatakse kliendile töövõttu üleandmise-vastuvõtmise akti.

Miks valida meid ventilatsiooni puhastamiseks

Meil on tegevusluba, mis võimaldab meil puhastada ventilatsioonikanaleid vastavalt kõigile kehtivatele standarditele. Üks meie peamisi eeliseid on see, et meil on kvalifitseeritud spetsialistid, kellel on load olemas. Nad on suure kogemusega ja hästi koolitatud. Nad töötavad heas usus ja pakuvad klientidele kõiki teenuseid, nagu lepingus ette nähtud. Meie ettevõttel on muid eeliseid, mis muudavad selle üheks turuliidriks ventilatsiooni puhastamise valdkonnas:

– Visuaalsete aruannete esitamine ventilatsioonikanalite seisundi kohta enne ja pärast seda;

– Teenuse tarbija mugavus. Puhastamine ja desinfitseerimine toimub kliendile sobival ajal;

– Tehnoloogiline tõhusus, tänu millele kasutatakse töös kaasaegseid tööriistu ja seadmeid.

Sõltuvalt mustuse keerukusest kasutab meie meeskond masinat või käsitsi ventilatsiooni puhastamist. Õige meetodi abil saavad meie kliendid soovitud tulemuse. Kokkuvõttes anname välja täieliku dokumentatsioonipaketi.

Et muuta teie kodu taas hubaseks, ilma hingamisteede haiguste, tulekahjude ja ohtlike infektsioonide ohuta, võtke meiega ühendust ja me aitame teil normaliseerida teie kodu mikrokliimat nõuetekohase ventilatsioonipuhastuse abil.

Peamised ventilatsiooni puhastusteenused

– Kortermajade ventilatsioonišahtide puhastamine
– Korterite ventilatsioonikanalite puhastamine
– Ventilatsioonitorude puhastamine kontorites, eramajades, büroohoonetes, ladudes jne
– Ventilatsioonikanalite ehitusjärgne puhastus ehitusprahist ja tolmust
– Suurköögi ventilatsiooni puhastamine
– Korstna puhastamine

Küsi pakkumist

Kirjuta meile

    Täna on selle nädala päev: