Kortermaja ventilatsiooni puhastus

Ventilatsioonisüsteem on iga elamu kommunikatsioonide oluline osa. Korteriomanikud usuvad sageli, et nende eluruumide õhk on puhas ja peaaegu kunagi ei mõtle ventilatsioonisüsteemi seisundile, kuid see koguneb:

– Süsinikmonooksiid;

– Lemmikloomade karvad;

– Tolmu;

See põhjustab allergiat ja halvendab heaolu hingamisprobleemide tõttu. Mõnikord põhjustab saastunud ventilatsioon tulekahjusid.

Et vältida terviseprobleeme ja muid ebameeldivusi, laske oma ventilatsioon õigeaegselt puhastada. Selline teenus on saadaval meie ettevõttelt. Me puhastame teie kodu ventilatsioonikanaleid ja hoiame teid negatiivsete tagajärgede eest.

Чистка вентиляции

Регулярная чистка вентиляции препятствует распространению микроорганизмов на скопившемся слое грязи, помогая таким образом сохранять здоровье находящихся в помещениях людей.

Ventilatsiooni puhastamise etapid

Elamute puhul alustavad meie tehnikud ventilatsioonisüsteemi kontrollimisest, et teha kindlaks, mis takistab selle mustust. Seejärel valivad tehnikud puhastusmeetodi: käsitsi puhastamine või masinaga puhastamine. Meie meeskonnal on käepärast õiged vahendid kvaliteetse puhastuse läbiviimiseks. Nad võtavad vastutuse mustuse eemaldamise eest, mille tulemuseks on puhtam siseõhk. Pärast tööde teostamist saab klient töö üleandmise-vastuvõtmise akti.

Küsi pakkumist

Kirjuta meile

    Täna on selle nädala päev: