Ventilatsiooni hooldus

Ventilatsioonisüsteemide hooldus on tõsine probleem korteriomanikele, toidu- ja tööstusettevõtetele, äripindadele. Seda tüüpi paigaldusega seotud probleemi esimesed märgid on järgmised:

– Kehv õhuliikumine;

– Stagnatsiooni olemasolu;

– Ebameeldivad lõhnad ruumis;

– Liigne niiskus;

– Ebanormaalne müra;

Sellised ventilatsiooniseadmete rikke märgid ei tee mitte ainult majaomanikke, vaid ka ettevõtte juhte ettevaatlikuks. Aja jooksul tekib neil loomulik küsimus, kuidas vältida ventilatsiooni häireid. Probleemi saab lahendada, kui lasta ventilatsiooni seadet õigeaegselt hooldada.

Чистка вентиляции

Регулярная чистка вентиляции препятствует распространению микроорганизмов на скопившемся слое грязи, помогая таким образом сохранять здоровье находящихся в помещениях людей.

Ventilatsiooni kontrollimise vajadus spetsialistide poolt

Ventilatsioonisüsteem on kommunikatsiooniseadmete tüüp, kuhu koguneb pidevalt tolmu, rasvakihte, baktereid ja isegi viirusi, mille tõttu muutub ruumide õhk inimorganismile ohtlikuks. Ja selleks, et see oleks heas korras ja täidaks määratud ülesandeid, on vaja selle tööd pidevalt jälgida ja kontrollida. Tehniliste probleemide õigeaegseks avastamiseks on soovitatav tellida ventilatsiooni hooldusteenus.

Spetsialistid teostavad põhjaliku kontrolli ja avastavad tehnilised probleemid õigeaegselt, vahetavad komponendid välja, puhastavad seadmeid ja reguleerivad seadmeid nõutavate parameetritega.

Ventilatsiooni hoolduse peamised põhimõtted

On mitmeid põhimõtteid, mida spetsialistid kohaldavad paigaldise tavapärase hoolduse suhtes. Siin on mõned neist:

– Õigeaegsus ja korrapärasus. Igal ventilatsioonisüsteemi tüübil on oma ülevaatusgraafik. Sellest on soovitatav kinni pidada, kusjuures ei ole oluline, kas ventilatsiooni tuleb kontrollida era- või kortermajas või tööstusettevõttes;

– Töötajatel on kogemused ventilatsiooniseadmetega töötamisel;

– Kiireloomulisus, mis võimaldab ventilatsioonisüsteemi kiiresti ja kvaliteedikadu kaotamata hooldada;

Hooldustööd on võimalik ka ise teha, kuid kui puudub kogemus, toob see kaasa ebameeldivaid tagajärgi. Parem on usaldada seda ettevõttele, kellel on selles valdkonnas kogemus ja spetsialistid, kes teevad kõik kiiresti ja kõige kõrgemal tasemel.

Kuidas valida ettevõte ventilatsiooni kontollimiseks

Ventilatsiooni hooldust teostaval ettevõttel peab olema luba sellise teenuse osutamiseks. Ja meie firma on üks neist. Meie meeskond esitab kliendile täieliku nimekirja dokumentidest, mis kinnitavad ventilatsiooni seisukorda enne ja pärast tööde teostamist. Kliendiga sõlmitakse ametlik leping, milles on selgelt määratletud poolte kohustused ja hoolduse maksumus.

Vastavalt ventilatsiooniseadmete kasutamise eeskirjadele ja tingimustele töötavad spetsialistid välja hooldusplaani. Süsteemi seisundi korrapärane hooldamine toimub vastavalt sellele ajakavale. Meie spetsialistid viivad kohapeal läbi ventilatsioonisüsteemi põhjaliku kontrolli, sealhulgas:

– Seadmete põhjalik hooldus ja kontroll;

– Sidesüsteemi kuuluvate seadmete tehniline kontroll;

– Töötingimuste olukord;

– Filtrite puhastamine ja vahetamine;

– Ventilatsioonirestide kontroll ja vahetamine;

– Prahi  ja mustuse eemaldamine sisekomponentidelt;

Meie ettevõttega ühendust võttes saavad kliendid kiire ventilatsiooni hoolduse koos suurepärase teenindusega. Meil on töötajad, kellel on kogemusi ja head teadmised seda tüüpi seadmetest.

Küsi pakkumist

Kirjuta meile

    Täna on selle nädala päev: