Ventilatsiooni hooldus korteris

Kui korteris tekivad ebameeldivad lõhnad, kõrge niiskus või müra, on see märk sellest, et ventilatsioonisüsteem ei tööta korralikult. Kui seda õigeaegselt ei kontrollita, võivad probleemid olla pöördumatud ja seadmed tuleb välja vahetada. Protseduur ei ole odav ja võib põhjustada ebamugavustunnet. Lihtne lahendus probleemile on tellida korterisse ventilatsiooniteenus. Meie ettevõte pakub sellist teenust ja aitab teil oma ventilatsioonisüsteemi taas korralikult tööle panna.

Чистка вентиляции

Регулярная чистка вентиляции препятствует распространению микроорганизмов на скопившемся слое грязи, помогая таким образом сохранять здоровье находящихся в помещениях людей.

Pakume kvaliteetset kanalite hooldust

Meie ettevõte on spetsialiseerunud ventilatsioonisüsteemide puhastamisele, paigaldamisele ja hooldusele. Töötame nii ettevõtete kui ka eraisikutega. Tellige meie ettevõttelt ventilatsiooni ülevaatus ja saate järgmised teenused:

– Seadmete kontrollimine ja nõuetekohase toimimise hindamine;

– Seadmete hooldus;

– Üksikute komponentide puhastamine, asendamine ja desinfitseerimine;

Ettevõttes töötavad meistrid suure töökogemusega, kellel on aastatepikkune kogemus eri tüüpi õhukäitlusseadmetega. Spetsialistid aitavad teil õigeaegse hooldusega säilitada kättesaadavust ilma uute seadmete paigaldamise vajaduseta.

Küsi pakkumist

Kirjuta meile

    Täna on selle nädala päev: