Korteriühistu ventilatsiooni hooldus

Korterelamutes, kus elab tavaliselt palju inimesi, on nõuetekohane ventilatsioon äärmiselt oluline. Kui õhuvahetus ei ole hea, võib see põhjustada terviseprobleeme:

– Väsimus;

– Nõrkus;

– Hingamissüsteemi probleemid;

– Silmade ärritus õhus olevate allergeenide tõttu.

Korteriühistutele soovitatakse jälgida tähelepanelikult ventilatsiooniseadmete seisukorda ja nad ei saa selles küsimuses ilma pädevate spetsialistide abita hakkama.

Чистка вентиляции

Регулярная чистка вентиляции препятствует распространению микроорганизмов на скопившемся слое грязи, помогая таким образом сохранять здоровье находящихся в помещениях людей.

Kuhu pöörduda ventilatsiooni kontrollimiseks

Korteriühistu ventilatsioonisüsteemi hooldamiseks soovitame võtta ühendust meie ettevõttega. See säästab raha, sest ventilatsioonisüsteemi hooldamine on odavam kui selle väljavahetamine või remont. Ventilatsiooni hooldamisega kestab see kauem, töötab õigesti ja tagab igas korteris optimaalse kliima.

Hoolduse raames jälgivad meie töötajad automaat- ja mõõteseadmete tööd, kontrollivad filtreid ja vahetavad need vajaduse korral välja ning hooldavad sisse- ja väljapuhkesüsteeme. Tööd tehakse kiiresti ja kohusetundlikult.

Küsi pakkumist

Kirjuta meile

    Täna on selle nädala päev: