Ventilatsiooni paigaldamine

Pidev õhuvahetus eluruumides ja mitteeluruumides peab olema tagatud ventilatsiooniga. Kui see on õigesti paigaldatud, aitab see toime tulla kõrge õhuniiskuse ja õhusaastega, mis võivad põhjustada paljusid haigusi.

Ventilatsioonisüsteemid on iga rajatise oluline omadus. Selleks, et tagada nende kvaliteetne ja majanduslikult otstarbekas paigaldamine, on parim lahendus pöörduda tõelise professionaali poole, kellel on tõestatud kogemused. Nad tulevad ülesandega õigeaegselt toime ja teostavad mitmesuguseid tegevusi: alates torude paigaldamisest kuni automaatika ühendamiseni. Usaldades töö kogemustega spetsialistidele, on kliendid kindlad, et ei teki täiendavaid rahalisi kulusid ja et paigaldus toimib nõuetekohaselt.

Kui soovite paigaldada oma ventilatsioonisüsteemi kvaliteetselt ja veatult, võtke ühendust meie ettevõttega.

Tegeleme seadmete arvutamise, projekteerimise ja paigaldamisega, samuti kasutuselevõtmisega. Me võtame vastu mis tahes keerukusega tellimusi:

– Eramajad;

– Kontorid;

– Tootmisettevõtted;

– Spordisaalid;

– Kohvikud, restoranid, baarid ja muud asutused;

Pärast seda, kui meie töötajad on tööd teostanud, säilib ruumides optimaalne mikrokliima.

Vead, mida meie töötajad ei tee

Eramud, korterid, kontorid, tööstusettevõtted, restoranid ja toitlustusettevõtted vajavad läbimõeldud ja õigesti paigaldatud ventilatsiooni. Omanikud püüavad kaitsta neid külma ja müra eest, mis häirib õhuvahetust, mis põhjustab terviseprobleeme ja varakahjustusi hallituse ja muude seente tõttu. Ventilatsiooni paigaldamine selle valdkonna spetsialistide poolt aitab lahendada ebakorrektse ventilatsiooniga seotud probleeme. Õige paigaldus on seadmete tõhusa toimimise võti tulevikus. Meie tehnikud ei tee oma lepinguliste kohustuste täitmisel järgmisi vigu:

– Valesti valitud tööperiood, mis toob kliendile kaasa lisakulud projektile;

– Vale komponentide valik, mis põhjustab, et seade ei täida oma ülesandeid või rikub kiiresti;

– Ebapiisav konstruktsioon;

Meie töötajad suhtuvad klientide tellimuste täitmisel projektide koostamisse vastutustundlikult. Kõigepealt külastab projektijuht ehitusplatsi, et näha, millises ehitus- või renoveerimisetapis ta on. Seejärel võetakse mõõtmised ja koostatakse individuaalne projekt. Tööle järgneb projekti jaoks tarvikute valik. Ventilatsiooni paigaldamine elamusse või tööstushoonesse on mitmeastmeline protsess, mida viivad läbi spetsialistid kogemustega. See nõuab terviklikku lähenemist, mida meie töötajad ka teevad.

Ventilatsiooniseadme paigaldamise etapid

Meie meistrite jaoks on ventilatsiooni paigaldamine nõudlik tegevus. See nõuab teatava menetluse järgimist. On olemas standardne tegevuste loetelu või manipulatsioonide jada:

– Objekti ülevaatus, ehitise tehnilise seisukorra määramine, tehnilise dokumentatsiooniga tutvumine ja kõikvõimalikud toimingud;

– Projekti koostamine;

– Seadmete ja tarvikute valik paigaldamiseks;

– Õhukanalite paigaldamine vastavalt skeemile;

– Õhujaotusseadmete paigaldamine;

Pärast seda viiakse läbi kasutuselevõtutööd, et kontrollida ventilatsiooni kommunikatsiooni toimimist. Meie ettevõttes saavad kliendid kasutada hooldusteenuseid, et tagada seadmete võimalikult pikk kasutusiga.

Küsi pakkumist

Kirjuta meile

    Täna on selle nädala päev: