Ventilatsiooni puhastus Tallinnas

Halb siseõhu kvaliteet on kohe märgatav. Tallinna kodude elanikud tunnetavad seda, kui neil tekivad terviseprobleemid. Esinevad peavalud, hingamisprobleemid ja allergilised reaktsioonid. Hiljutised uuringud on näidanud, et enamik haigusi on põhjustatud bakteritest, kahjulikest ainetest, mida me iga päev kodus sisse hingame. Ja nende riskide vähendamiseks tasub ventilatsiooni regulaarselt puhastada.

Ventilatsioonisüsteemi koguneb aasta või kahe jooksul palju mustust, isegi kui maja on uus. Nende eemaldamiseks soovitame võtta ühendust meie ettevõttega. Meie meeskond on spetsialiseerunud ventilatsiooni puhastamisele Tallinnas.

Чистка вентиляции

Регулярная чистка вентиляции препятствует распространению микроорганизмов на скопившемся слое грязи, помогая таким образом сохранять здоровье находящихся в помещениях людей.

Miks usaldada meid

Meie ettevõttel on olemas kõik, mida vajate ventilatsiooni puhastamiseks Tallinnas:

– Professionaalsed seadmed;

– Meistrid suure töökogemusega;

– Kogemus selles valdkonnas;

– Teadmised;

Meie meeskonna töö tulemusel saavad Tallinna kliendid puhtad ventilatsiooniavad, mis tagavad õhuohutuse nii eluruumides kui ka mitteeluruumides.  Me täidame oma kohustusi klientide ees heas usus ja anname kõik vajalikud dokumendid peale töö lõppu.

Küsi pakkumist

Kirjuta meile

    Täna on selle nädala päev: