Climate 4000i

Pööratav Singlespliti süsteemiga kliimaseade kolmes jõudlusastmes korterite ja ühepereelamute jaoks

Climate 4000i suudab jahutada teie ruume, kuid sobib ka täiendavaks kütmiseks isegi madalate välistemperatuuride korral. Tänu erinevatele mugavusfunktsioonidele saate aastaringselt nautida oma ruumides õiget temperatuuri ja head õhukvaliteeti.

 • Parandage õhukvaliteeti
 • Nautige mugavat jahutust ja soojendust
 • Usaldusväärne ja tõhus toode igal aastaajal
 • Ühenduvus saadaval lisavarustusena

  Eelised

  Parandage õhukvaliteeti

  Ionisaatori tehnoloogia kasutab positiivseid ja negatiivseid ioone, et eemaldada õhust tõhusalt tolm, hallitus, viirused ja bakterid. Sellele lisaks tõhustab iClean-funktsioon õhukvaliteeti, kuumutades aurustit ja eemaldades soojusvahetist bakterid ja hallituse. Koos suure tihedusega külmkatalüüsi ja biofiltritega tagatakse, et kahjulikud ained püsivad teie ruumidest eemal, luues puhtama ja tervislikuma elukeskkonna.

  Nautige mugavat õhu konditsioneerimist

  3D-panoraamrežiimis liigub õhu väljalaskeava automaatselt, suunates õhuvoolu ruumi igasse nurka. Siseüksuse Silent Mode funktsioon vähendab helirõhu taset, tagades vaiksema töö. Follow Me funktsiooniga mõõdetakse ruumitemperatuuri seal, kuhu asetate kaugjuhtimispuldi, mitte siseüksuse juures. Wind-Avoid-Me abil saate infrapuna-kaugjuhtimispuldiga suunata õhuvoolu lae poole, vältides otsest puhumist.

  Usaldusväärne ja tõhus toode igal aastaajal

  Seade suudab tänu kondensaadi vanni siugtorule ja kompressori küttelindile soojust anda ka väga madalate välistemperatuuride korral. Spetsiaalne korrosioonivastane kate välismooduli vaheplaatidel tagab pikema korrosioonivaba tööea. Kolme tasandiga energiahaldus võimaldab teil lihtsalt valida väiksema energiatarbimise, et säästa energiat. Climate 4000i hoiab ruumitemperatuuri üle 8 °C ja väldib külmumist, kui talvel majas ei elata.

  Stabiilne temperatuur

  Temperatuur erineb seatud väärtusest ainult +/- 0,5 kraadi võrra tänu kõrgetasemelisele inverterile ja võimsusjuhtimise tehnoloogiale.

  Ühenduvus saadaval

  Lisatarvikuna saadaval oleva pordilukuga saate hõlpsasti ühendada oma Climate 4000i seadme rakendusega Bosch HomeCom Easy. Samuti on saadaval ruumi juhtmega kütteregulaator.

  Ekspertide paigaldusteenus

  Võta meiega ühendust konsultatsiooniks

  Kas soovite rohkem teada saada Bosch'i ventilatsioonisüsteemide kohta? Täitke allolev vorm ja me võtame teiega peagi ühendust.