Õhu konditsioneerimine

Climate 6000i

Energy Label

See Climate’i seeria tippmudel pakub laialdaselt kasutajale suunatud funktsioone. Naudi puhast värsket õhku tänu sisseehitatud filtrile ja ionisaatoritehnoloogiale. Rakendusega HomeCom Easy* saate juhtida seadet oma asukohast sõltumata.

 • Integreeritud niiskuskontroll
 • Siseseadme kohalolekuandur energia säästmiseks
 • Ühendus rakenduse HomeCom Easy kaudu (vajalik on lüüs)*
 • Täiustatud filtri- ja ionisaatoritehnoloogia

  Eelised

  Integreeritud niiskuskontroll

  Niiskuskontrolliga ei naudi te mitte ainult õiget temperatuuri, vaid saate reguleerida ka ruumi õhuniiskust. Eemaldage kohe ümbritsevast õhust liigne niiskus. Selleks aktiveerige lihtsalt niiskusandur infrapuna-kaugjuhtimispuldiga.

  Kohalolekuandur aitab energiat säästa

  Teie Climate 6000i kohalolekuandur aitab säästa energiat. See tuvastab inimeste viibimise ruumis ja kohandab vastavalt kliimaseadme võimsust. Sellega tagatakse võimalikult tõhus energiatarbimine. Lihtsalt aktiveerige see funktsioon infrapuna-kaugjuhtimispuldiga.

  Võimalik on rakenduse abil juhtimine

  Pole kodus, aga soovid, et koju jõudes oleks seatud õige temperatuur? Kasutage lihtsalt oma nutitelefoni rakendust HomeCom Easy, et aktiveerida kliimaseade oma asukohast sõltumata. Hea enesetunde saavutamiseks kohe pärast saabumist.

  Integreeritud filter ja ionisaatoritehnika

  Seadmel Climate 6000i on täiustatud integreeritud filtritehnoloogia, mis tagab alati puhta ja värske õhu. Mitmed erinevad filtrikihid eemaldavad õhust hallitusseened, bakterid ja viirused. Samuti seotakse ülejäänud õhus olevad osakesed siseseadme ioonidega, et neutraliseerida kõikvõimalikud lõhnad.

  Ülimalt tõhus: A+++ jahutamisel ja A++ kütmisel

  Võimas seade pakub jahutamiseks ja kütmiseks suuri tõhususväärtusi. See parandab teie mugavust, vähendades samal ajal energiakulusid.

  Ekspertide paigaldusteenus

  Võta meiega ühendust konsultatsiooniks

  Kas soovite rohkem teada saada Bosch'i ventilatsioonisüsteemide kohta? Täitke allolev vorm ja me võtame teiega peagi ühendust.