Soojuspumbad

Compress 3400i AWS

Energy Label

Nii uusehitistes kui moderniseerimisel (olenevalt hoonest): Compress 3400i AWS varustab teie kodu suurima mugavusega soojusega, jahutusega ja sooja veega.

  • Tulevikukindel tehnoloogia, mis pakub teile igal ajal maksimaalset mugavust kütmisel, jahutamisel ja sooja veega varustamisel
  • Langetage oma küttekulusid keskkonnasõbraliku, arenemisvõimelise tehnoloogiaga
  • Paindlikud lahendused võimsusvariantidega 4 kuni 14 kW
  • Äärmiselt tõhus tänu uusimale invertertehnoloogiale SCOP-iga (sesoonse soojusteguriga) kuni 4,89 (A7/W35 korral) ja energiatõhususe klassiga A+++*
  • Küte
  • Kuum vesi
  • Jahutus
  • Võimalik hübriidlahendus
  • Internetiühendus

Eelised

Lihtsalt tulevikukindel

Üks soojuspump, kolm kasutusotstarvet: uus Compress 3400i AWS pakub teile maksimaalset mugavust ja tagab igal ajal teie kodu kütmise, jahutamise ja sooja veega varustamise. Meie intelligentse soojuspumbaga investeerite tulevikukindlasse tehnoloogiasse ja usaldusväärsesse energiavarustusse. Küsige oma paigaldajalt, kas teil on võimalik oma ostule soodustust saada.

Lihtsalt keskkonnasõbralik

Langetage oma energiakulutusi keskkonnasõbralikult, nautides perfektset ruumikliimat. Sesoonse soojusteguriga SCOP kuni 4,89 (A7/W35 korral) saavutab uus Compress 3400i AWS kõrge energiatõhususklassi A+++*. Õhk-vesi soojuspumbas Compress 3400i AWS kasutatakse keskkonnasõbralikku külmaainet. Kombineeritult Boschi energiahalduriga saab lihtsalt integreerida omatoodetud solaarenergiat. *Keskmiste keskkonnatingimuste ja pealevoolutemperatuuri 35 °C korral

Lihtsalt paindlik

Nii uusehitistes kui moderniseerimisel (olenevalt hoonest): Compress 3400i AWS varustab teie kodu tõhusalt soojusega ja sooja veega. Erinevate võimsusastmetega (4–14 kW) ja kolmes variandis siseüksustega täidab soojuspump kõik teie nõuded ja pakub optimaalset lahendust igasugustele vajadustele.

Lihtne kasutamine

Compress 3400i AWS-iga saate oma kütteseadmeid lihtsalt ja terviklikult juhtida. Seadmel oleva ekraani abil saate kõik seaded lihtsalt ise kohandada. Alternatiivselt saate rakendusega Bosch HomeCom Easy ruumitemperatuuri otse oma nutitelefoniga või tahvelarvutiga seada. Kaablita ünenduse abil saab teie paigaldaja vajadusel teie soojuspumba seadeid kaugdiagnostika abil kontrollida ja kohandada.

Ekspertide paigaldusteenus

Võta meiega ühendust konsultatsiooniks

Kas soovite rohkem teada saada Bosch'i ventilatsioonisüsteemide kohta? Täitke allolev vorm ja me võtame teiega peagi ühendust.