Climate 3000 AWS

Compress 3000 AWS on lihtne, turvaline ja kulutõhus viis välisõhus oleva taastuvenergia kasutamiseks. Jätkusuutlik küte, soe vesi ja kodu jahutamine mõistliku hinnaga.

  • Küte
  • Kuum vesi
  • Jahutus
  • Võimalik hübriidlahendus

  Eelised

  Lihtsalt säästlik

  Invertertehnoloogia kohandab automaatselt kompressori võimsust vastavalt jooksvale soojusvajadusele – pidev sääst soojusteguriga (COP) kuni 4,9*.

  Lihtsalt mitmekülgne

  Kolm erinevat siseosa võimaldavad leida optimaalse lahenduse igasse paigaldusolukorda. Compress 3000 AWS-i võib kasutusele võtta nii uusehitistes kui ka hoone kaasajastamisel. See võib töötada nii autonoomselt kui ka koos teiste soojatootjatega.

  Lihtne kasutada

  Integreeritud regulaator pakub laia valikut võimalusi. Tänu graafilisele ekraanile on süsteemi kasutamine lihtne ja arusaadav. Lisaks võimaldab valikuline internetimoodul hõlpsat veebipõhist juurdepääsu kõikjalt maailmast.

  Lihtsalt jahutav

  Üks soojuspump, kaks põhifunktsiooni – mugav soojus talvel ja meeldiv jahedus kuumadel suvepäevadel täisvõimsusel.

  Nelja erineva funktsiooniga siseosa

  Soojuspumba Bosch Compress 3000 AWS välisosa saab ühendada nelja erineva funktsiooniga siseosaga, mida saab kasutada vastavalt konkreetsele küttesüsteemi vajadusele. Siseosa on paigaldatav kas põrandale või seinale.

  Ekspertide paigaldusteenus

  Võta meiega ühendust konsultatsiooniks

  Kas soovite rohkem teada saada Bosch'i ventilatsioonisüsteemide kohta? Täitke allolev vorm ja me võtame teiega peagi ühendust.